Napište nám

Zákaznická linka je k dispozici od 7:00 do 16:00

Telefon:577 700 775

Doprava od 58,- Kč

Kalibrace teploměrů


Naše laboratoř je zaměřena mimo jiné i na kalibraci teploměrů. Vzhledem ke špičkovému vybavení pracoviště jsme schopni provádět kalibrace v širokém spektru teplot (cca - 80 ⁰C až 1100 ⁰C). Typicky námi kalibrovaná měřidla jsou takřka veškeré druhy teploměrů, které je trh schopen nabídnout (elektronické, analogové, prostorové, vpichovací, dotykové, odporové, termočlánky, bezdotykové atd.). Kalibrujeme teploměry pro sledování a kontrolu teploty při skladování léčiv. Dále zajišťujeme i kalibraci dataloggerů a monitorovacích systémů. Provádíme také měření mimo prostory laboratoře přímo u zákazníka v technologickém procesu, takže odpadá mnohdy složitá a zdlouhavá demontáž měřidla před zasláním do laboratoře a následná zpětná montáž.

Zajišťujeme kalibraci nejen klasických měřidel teploty, ale i teplotních řetězů jako celku, čímž se eliminuje chyba na trase měřícího řetězce. V podstatě je proměřena celá „trasa“ od zobrazovací jednotky přes případný převodník nebo komunikační kartu až po samotné čidlo teploty. Tím se eliminuje chyba jednotlivých článků řetězce a zákazník má jistotu, že zobrazená teplota je správná.

Kromě kalibrace Vašeho zařízení nabízíme možnost zakoupit si v našem e-shopu nové teploměry, u kterých si můžete u nás nechat provést kalibraci, nebo si vybrat již kalibrované teploměry.

Kalibrace teploměrů u zákazníkaKalibrace teplotních čidel v provozu

 

Většinu těchto služeb jsme schopni zajistit jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 KALIST AKL s.r.o.. Pokud by byly požadovány kalibrace mimo rozsah akreditace, jsou prováděny dle našich interních pracovních postupů. Kalibrační list pak má všechny potřebné náležitosti, včetně návaznosti na státní etalonáž a výpočtu nejistot. Není však vystaven s odkazem na akreditaci.

S případnými dotazy ke kalibraci teploměrů se obracejte na: kontakty.

Kalibrace v provozu u zákazníka