Napište nám

Zákaznická linka je k dispozici od 7:00 do 16:00

Telefon:577 700 775

Doprava od 58,- Kč

Akreditovaná kalibrace teplotních čidel chladících vozů

Provádíme akreditovanou kalibraci teplotních čidel CHLADÍCÍCH a MRAZÍCÍCH VOZŮ značek ( Carrier, Frigoblock, Konvekta, Xarios, Safkar, Zanotti a další...Celý popis »

Více informací

0 Kč s DPH


0 Kč bez DPH

Jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 KALIST AKL s.r.o. provádíme mimo jiných kalibrací i akreditované kalibrace teplotního čidla u chladících a mrazících vozů různých značek a typů (Carrier, Frigoblock, Konvekta, Xarios, Safkar, Zanotti a dalších dle dohody ). Ke každému z nich vystavíme kalibrační list. Naše kalibrace splňují požadavky dozorových orgánů ( ISS, SÚKL, ČIA apod.).

Akreditované kalibrace provádíme dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 a to v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. V rámci kalibrace Vám vystavíme kalibrační list, který splňuje požadavky normy ČSN EN 45 501.

S dotazy k akreditované kalibraci chladících vozů se obracejte na e-mailovou adresu dsiska@kalist.cz nebo volejte tel. číslo: 775 185 655případně nás kontaktujte zde. Dohodneme si termín provedení kalibrace i její cenu.Ostatní výrobky ve stejné kategorii: