Hledáme nového kolegu - servisní technik/metrolog

Firma KALIST AKL s.r.o. se zabývá kalibracemi různých druhů měřidel. Centrála se nachází v Třeběticích u Holešova, kde je technické a administrativní zázemí s kalibrační laboratoří. Z centrály vyjíždějí naši technici na kalibrace do terénu. Patříme mezi menší firmy, které stále fungují v „rodinném" duchu. Stále rozvíjíme oblasti a obory působení a tím také vznikla potřeba rozšířit náš tým o dalšího kolegu či kolegyni.

Technik / metrolog

Pro tuto pracovní pozici hledáme samostatného a spolehlivého kolegu, jehož hlavní činností budou kalibrace přístrojů v terénu. Očekáváme technické uvažování a pokročilé dovednosti při práci s počítačem. Spoustu času také strávíte na služebních cestách v rámci ČR a v budoucnu i na Slovensku.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem ohledně termínů provedení či konzultace na technickém řešení.
  • Cesta služebním vozem v rámci ČR a SK.
  • Kalibrace přístrojů a validace na místě.
  • Zpracování kalibračních a validačních listů.
  • Instalace měřidel a monitorovacích systémů různých veličin.
  • Konfigurace a instalace bezdrátových měřících systémů.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz B (jiné řidičské oprávnění výhodou)
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
  • Pokročilá znalost IT
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s technickým zaměřením zakončené maturitou
  • Znalost problematiky slaboproudého elektra
  • Schopnost učit se a vzdělávat v oboru.
  • Zodpovědnost a týmové jednání

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti se zajímavým zaměřením.
  • Služební automobil
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Zaškolení v oblasti metrologie
  • Profesionální vybavení pro výkon technika
  • Pružnou pracovní dobu
  • Kancelář v příjemném prostředí
  • Třináctý plat
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení

Benefity:

  • Výborná káva na pracovišti zdarma
  • Zvýhodněné volání (Vodafone)
  • Individuální odměny dle pracovního nasazení
  • Příjemný a přátelský kolektiv

Kontakt:

Své životopisy prosím zasílejte: Tomáš Brada, tbrada@kalist.cz, +420 771 133 239